• Kreativcentrum Margo
  • Kontaktujte nás
    0915 956 877
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • 3 ks
    za 12.28 €
 Novinky
Nákup z ČR

Zasielame do ČR aj prostredníctvom výdajných miest zasielkovne Z-Point. Pre platbu v českých korunách si v pravom hornom rohu zvoľte Kč, aby sa Vám ceny prepočítali aktuálnym kurzom. Po potvrdení dostupnosti látok Vám zašleme č.účtu v českej banke.


DOBIERKADOBIERKA

Ponúkame možnosť platby na dobierku pre registrovaných užívateľov na našom novom eshope od tretej objednávky www.kreativcentrummargo.sk. Ak ste u nás objednávali už pred tým, prosím, napíšte to do poznámky k objednávke, alebo nás po registrácii konta zobraziť viac...

Blog

Vitajte na našom blogu, ktorý slúži na tipy, triky, zľavy či iné informácie z oblasti šitia a kreatívnej tvorby. Pravidelne prinášame vždy aktuálne informácie, ktoré sa v našej oblasti objavia a o ktoré by ste ako návštevníci našich stránok mohli mať záujem.

Nezabudnite nás sledovať aj na sociálnych sieťach

Dobierka

DOBIERKA

Ponúkame možnosť platby na dobierku pre registrovaných užívateľov na našom novom eshope od tretej objednávky www.kreativcentrummargo.sk.
Ak ste u nás objednávali už pred tým, prosím, napíšte to do poznámky k objednávke, alebo nás po registrácii kontaktujte emailom na info@kreativcentrummargo.sk :)

Prajeme všetkým krásny deň!
Tím Margo metráž

Šaty z folklórnej teplákoviny

Takéto krásne šaty si ušila naša kolegyňa z folklórnej teplákoviny. Stačil na to obyčajný šijací stroj a výsledok je perfektný! 
Šaty si môžete prísť pozrieť naživo do našej kamennej predajne v priebehu budúceho týždňa. :)

Kto by mal záujem o teplákovinu, môže ju nájsť tu: http://kreativcentrummargo.sk/d/bavlnena-teplakovina-digi-folklorne-kvety-1000390/

 
Celú ponuku z našej kamennej predajne pridávame postupne. Ak na eshope nenájdete, čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať emailom alebo na Facebooku. Viac informácií nájdete tu.